Menu Zamknij

WITAJCIE W DOMU
na Lednicy!

Przebywając na Polach Lednickich, możesz dotknąć wielkości i świętości Przyjaciela Młodych Świętego Jana Pawła II, napełnić się ciszą, skupieniem i modlitwą. Dom św. Jana Pawła II jest domem każdego, kto do niego wchodzi. Domem, gdzie możesz przysiąść na jednej z ławek, pomodlić się i w zadumie oglądać wielkie dzieła Pana. Pola Lednickie są miejscem odnowienia własnego chrztu i obmycia twarzy wodą z najstarszej polskiej chrzcielnicy. To miejsce, gdzie możesz wybrać Chrystusa i wybór ten uczynić fundamentem całego swojego życia.

Początek i Wiosna Kościoła!

Serce naszego Domu stanowi przeszklona kaplica z widokiem na całe Pola Lednickie, z której widać replikę krzyża z Giewontu, stacje Drogi Krzyżowej, Bramę-Rybę, jezioro oraz grób Ojca Jana u stóp głazu upamiętniającego 27 lat pontyfikatu Jana Pawła II.

Nasz Dom czeka na Ciebie!

Jeśli szukasz miejsca, w którym chcesz przeżyć niezapomniany czas indywidualnie lub przyjechać ze swoją grupą – czekamy na Was!

  • rekolekcje indywidualne z prowadzeniem
  • rekolekcje grupowe zorganizowane
  • warsztaty tancerzy lednickich
  • warsztaty śpiewu i scholi
  • wiele innych „szytych na miarę” według potrzeb

A może jesteś przejazdem i chcesz pomodlić się w kaplicy, zwiedzić Muzeum Jana Pawła II, posilić się w kawiarence lub zakupić symbole lednickie w sklepiku, po prostu zapraszamy…

Kontakt z Domem na Lednicy

Ośrodek im. Jana Pawła II

Pola Lednickie 1

62-280 Kiszkowo

e-mail: [email protected]

tel. +48 510 132 015